Shopping cart

Лист діду Морозу

Вже за місяць у небі засвітяться мільйони салютів. Люди будуть святкувати початок нового, 2022 року. По-своєму готуються до цього свята й діти. Вони вже озброїлися ручками та аркушами паперу й пишуть свої найпотаємніші бажання Діду Морозу. А давайте на хвилинку уявимо, що наші домашні улюбленці теж можуть написати листа зі своїми побажаннями. Чи здогадуєтеся, якими б вони були? Ні? Тоді давайте разом почитаємо листа кота Васьки, в якому він так наполегливо просить Діда Мороза здіснити його мрію.

«Дорогий Дідусю Морозе! Пише тобі   поважний сімейний кіт. Я здогадуюся, що перед святами в тебе зовсім немає часу (так самісінько, як і в моєї хазяйки Ірини, коли до неї ось-ось прийдуть гості), але вибери хвилинку і для мого подарунка. Хвилинки, думаю, вистачить. Так-от, чого я бажаю? Зовсім трішки-трішечки-трішулечки!

Тільки подаруй моїй господині Ірині третю руку. Бо кожного ранку, коли вона готує сніданок для сім’ї, то постійно повторює: «Васько, а ти почекай. Зараз приготую дітям сніданок і тебе погодую. В мене ж тільки дві руки, одночасно всі справи робити не можу!»

Господарю ж  подаруй такий килимок, як у мене. Постійно заздрить мені. А віддати свою улюблену подушечку я не можу. Він кожного ранку, збираючись на роботу, повторює мені: «Ех, щастить тобі, Васько! Я б зараз теж полежав на такій подушечці, сни додивлявся. Та не можу, на роботу треба йти!»

Єдиний, хто грається зі мною в цій сім’ї – це Артем, синок хазяйки. Але з цими уроками в хлопчини зовсім немає часу на мене пухнастого. Тож, Дідусю, подаруй йому завжди вивчені уроки!

Ой, захопився я щось з подарунками! Ну все ж мене є ще декілька побажань, Дідусю! Коли будеш мати час, виконай, будь ласка! І на чому я зупинився?

Ага! Марійці, дочці хазяйки, подаруй пупса. Зовсім я змучився вже від тих мережевих шапочок та підгузків! Цілий день після тих перевдягань приводжу тоді свою шерстку до ладу. 

Ну і наостанок. Бабуся … . Винен я перед нею. Готовий покаятися. З’їв я її улюблену квітку. Та ця квітка сама мене манила своїм лапатим листям! Ну а з дідусем історія складніша. Не може він зрозуміти, що моє улюблене місце в будинку – це крісло-гойдалка перед телевізором. Там такий м’якенький плед лежить! А він приходить дивитися новини і відразу проганяє мене: «Геть, рижа бестія, дай телевізор подивитися!»

А ще в нашій сім’ї є пес Дружок. Не хотів згадувати про цього собацюру. Такий підлесник! За смаколики чатує біля дверей, всіх зустрічає, хвостиком махає! Цілуватися лізе! Тьфу! Хоч і противний він, та не сидіти ж йому в Новий рік без подарунка! Може, в тебе, Дідусю, знайдеться малесенький резиновий м’ячик. Свій він геть розгриз!

Ну що це я, про всіх згадав,а для себе ще й нічого не попросив. Дідусю, подаруй мені довгі-довгі вихідні. Щоб вся сім’я зібралася, веселилася, щоб ніхто нікуди не поспішав. Всі зі мною гралися, гладили, смаколики давали.  І більше нічого й не треба. 

Ось такі маленькі бажання в мене, Дідусю Морозу. Я знаю, ти добрий і всемогутній. Мені Марійка розказувала. До зустрічі 31 грудня! Буду чекати тебе з нетерпінням!

P.S. Обіцяю навіть ялинку «не впустити» до твого приходу!

Leave a Reply