Shopping cart

Авторам

Чесні 30-ть

Інтернет видавництво “Літвир” пропонує авторам стати учасником спеціальної партнерської програми. Завдяки пропозиції, ви можете не тільки замовити книги онлайн, а ще й непогано заробити. Тільки не потрібно думати, що ми пропонуємо вам самим займатися продажем книг. 

Навпаки, ми хочемо, щоб між нами та вами існували чесні, партнерські взаємини, тобто, коли книжкове видавництво  відповідає за свою частину угоди на рівних правах з вами.  

Усе порівну

Видання книг – справа відповідальна, проте реалізація ще серйозніша. Про це знають усі, хто будь-яким чином зіштовхувався з реаліями книжкового ринку України. І це велика проблема, яку ми сподіваємося вирішити разом з вами.

Схема співпраці проста: ви підтримуєте нас, замовивши книги онлайн, ми підтримуємо вас, організовуючи продаж ваших книг в інтернеті, через наш  магазин, мережу продавців на фейсбук та в книгарнях.

Коротко про головне

Одразу попереджаємо, що ми не займаємося виданням книг одразу своїм коштом. Звісно, подібний варіант теж існує, але тільки в тому випадку, коли ми впевнені, що ви популярний автор. Не потрібно засмучуватися – читайте далі.

Натомість пропонуємо найкращі ціни на видання книг малим тиражем! І з цього починається співпраця за схемою “Чесні 30-ть”, суть якої полягає в рівному розподілі відповідальності між видавництвом та автором.

Умови співпраці

Ви замовляєте тираж від 50 примірників у нашому видавництві, оплачуєте рахунок та отримуєте готові екземпляри протягом місяця. Роблячи замовлення, відразу озвучуєте нам вашу ціну, а далі ми ставимо 30% націнки та запускаємо у продаж. Одразу попереджаємо, що торгуватися не будемо – яку  вартість озвучите, на таку й зробимо націнку. Сподіваємося на вашу розсудливість, адже наші ціни на видання малим тиражем ну дуже помірні.

Після продажу 150 екземплярів, ми запропонуємо вам інші умови співпраці та зробимо тираж уже своїм коштом. Поставимо на книгу свою націнку та додамо до вартості 30 % вашого роялті. І ви вже отримаєте дивіденди без значних інвестицій!

Особливі умови співпраці

Існує ще один шлях, і ним вже скористалися автори. Ви допомагаєте видавництву в його діяльності. Яким чином – обираєте самі. Це можуть бути відгуки на наші книги в соціальних мережах. Відмічаєте тегом своє прізвище та назву “Літвир” через нижній дефіс. Або ж, наприклад, продаєте книги й водночас заробляєте як авторитет у видавництва, так і реальні гроші. Ну і, звісно, видавництво  відкрите для ваших пропозицій, тож пишіть нам в соцмережах! Ми завжди раді почути нові пропозиції, які покращать нашу роботу!